زنبورستان طوبی کجاست ؟

زنبورستان اصلی طوبی در روستای فریزی از توابع بخش گلبهار شهرستان چناران واقع شده است. این روستا در ۷۰ کیلومتری کلانشهر مشهد واقع شده‌است و از ییلاقات این شهر محسوب می‌گردد و در دامنه قله بینالود مرتفع‌ ترین قله خراسان رضوی قرار دارد.

اکثریت مردم در روستای فریزی در کنارباغداری به شغل زنبورداری مشغولند و این روستا قطب تولید عسل طبیعی و بهشت زنبورداری در استان خراسان میباشد. روستای فریزی با دارا بودن باغهای میوه بسیار زیبا که دردامنه قله بینالود وامتداد رودخانه قرار دارد انواع میوه‌های تابستانی را تولید می‌کند که عبارتند از: گیلاس ، آلبالو، گردو، سیب، آلو، زردآلو وهلو

سابقه ما :

پیشینه آباء و اجدادی ما پرورش زنبور عسل بوده و همواره تلاش میکنیم این اعتبار و نام نیک بجای مانده از پدران را با حفظ بهترین کیفیت و رعایت انصاف و مشتری مداری به فرزندان و نسلهای بعدی مان منتقل کنیم.

در منطقه ما بعلت اینکه در فصل پاییز و زمستان شهد کافی و گل وگیاه  برای تغذیه  طبیعی زنبور موجود نیست ، کندوها  را به مناطق جنوبی کشور کوچ میدهیم و با توجه به پوشش گیاهی آن مناطق عسل کُنار برداشت میکنیم و در فصل بهار به مناطق شمال کشور کوچ کرده و عسل مرکبات و شکوفه بهارنارنج برداشت میکنیم.

اوایل تابستان هم به منطقه خودمان برگشته و به تناوب پوشش گیاهی سه نوع عسل برداشت میکنیم که شامل عسل گوَن ،عسل اسطخودوس و عسل آویشن میباشد.

 

تفاوت ما :

  • ما محصولات تولید خودمان که شامل انواع عسل ، گرده گل ، ژل رویال و بره موم میباشد را بطور مستقیم و بی واسطه بدست مصرف کننده میرسانیم و با رعایت اصل انصاف در قیمت گذاری به نفع مصرف کننده ، برکت کار خود را در سود کم و رضایت مشتریان همیشگی و وفادار میدانیم
  • محصولات ما صد درصد طبیعی و ارگانیک بوده و بعلت تغذیه زنبورفقط از شهد گل ، عسل تولیدی عطر وطعم و خواص درمانی بالایی دارد و علاوه بر این با کسب مجوزها و پاس کردن استانداردهای لازم برای یک عسل طبیعی موفق به کسب نشان سیب سلامت و مجوز از سازمان غذا و دارو گشته و تحت نظارت مستمر این سازمان میباشیم ( به شماره  ۵۰/۱۵۳۳ )
  • خدمت دیگر ما به هموطنان عزیز ارسال رایگان محصولات ظرف مدت سه روزاز زمان سفارش و پرداخت وجه سفارش پس از تحویل درب منزل از طریق قرارداد با اداره پست می باشد.
  • عطر وطعم بی نظیرعسل واقعی را با عسل طوبی تجربه کنید .

سلامت و پیروز باشید

ارسال این مطلب برای دوستانتون در این شبکه ها :