چرا ژل رویال برای پیشگیری و درمان ام اس ، آلزایمر و پارکینسون توصیه میشود؟

در حال حاضر تعداد زیادی از مردم دنیا درگیربیماری مغز و اعصاب از جمله آلزایمر پارکینسون (لقوه) و ms ام اس  هستند و متاسفانه درمان مشخصی در پزشکی نوین برای این بیماری ها وجود ندارد و تنها توصیه هایی برای پیشگیری و یا کنترل آن داده می شود.

داروهای شیمیایی تولید شده نیز نه تنها جوابگو نیستند بلکه عوارض فوق العاده زیادی از جمله افسردگی را به همراه خواهند داشت.

اما خبر خوب اینکه ژل رویال قادر است تمامی این مشکلات را بدون هیچ گونه عوارضی برطرف کند. از سال ۲۰۱۲ مطالعات گسترده‌ای بر روی خواص ژل رویال صورت گرفته است که این مطالعات منجر به شناخت خواص فوق العاده ی این ماده شگفت انگیز شد.

در این سال بر روی موش های آزمایشگاهی که به آلزایمر و یا AD مبتلا بودند، درمان هایی با استفاده از ژل رویال صورت گرفت که نتایج شگفت آوربودند.

یافته ها نشان داد که مزایای استفاده از ژل رویال برای درمان آلزایمر فوق العاده است و مصرف آن توانست اثرات برگشت پذیری معناداری را بر روی این موش های آزمایشگاهی از خود به نمایش بگذارد.

پس از آن و درسال ۲۰۱۶ مطالعاتی انجام شد که بیانگر این موضوع بود که خواص ژل رویال حتی از پیشرفت های عصبی برای درمان آلزایمرنیز فراتر است. این تحقیقات جدید که دامنه ی آن همچنان نیز در حال انجام است نشان داد که ژل رویال از پیری و به ویژه پیری مغز جلوگیری می کند.

آنچه که محققان دریافتند این بود که علاوه بر تاثیر ژل رویال برای به تاخیر انداختن پیری، این ماده به طرز چشمگیری باعث حلالیت پروتئین شده و همین موضوع کمک فراوانی برای مغز و کارکرد حافظه محسوب می شود.

اما ژل رویال چگونه می تواند به درمان آلزایمر کمک کند. دانشمندان اخیرا دریافته اند که ژل رویال می تواند بازسازی و رشد سلول های مغزی را تحریک کند. همین خاصیت در ژل رویال باعث می شود تا تمامی عملکرد های مربوط به پیشرفت الزایمر مهار شده و درمان آغاز شود.

اسید چرب غیراشباع ۱۰HDA که ژل رویال غنی ترین منبع آن میباشد ، موجب افزایش تولیدنورون ها وکاهش آستروسیت (تغذیه وحفاظت یاخته های عصبی را برعهده دارد) در سلولهای بنیادی عصبی میگردد ، که در بهبود بیماری ام اس بسیار مؤثر است.

ژل رویال همچنین نقش تغذیه کننده سلولهای عصبی و محافظت نورونی در هیپوکامپ مغز(قسمتی از دستگاه کناره ای مغز است که مرکز یادگیری است) را دارد.

آنچه که باید در پایان اشاره کنیم این است که شاید ژل رویال نتواند درمان آلزایمر را به صورت ۱۰۰% تضمین کند، اما حداقل درجلوگیری از پیشرفت این بیماری بسیار موثر است.

مصرف ژل رویال در جوانی نیز میتواند روند پیشگیری از این بیماری را در افرادی که در خطر ابتلا به آن هستند کاهش دهد.

طریقه نگهداری و روش مصرف:

در این مقاله توضیحات کامل داده شده ، با کلیک روی مقاله به صفحه مربوطه هدایت میشوید

چرا از محصولات ما بخرید !؟

اطمینان از اصالت و طبیعی بودن عسل و سایر محصولات

دارای نشان سیب سلامت و تایید سازمان غذا و دارو با مجوز شماره ۵۰/۱۵۳۳

جهت اطمینان به آزمایشگاه بدهید ، اینجا را کلیک کنید تا نمونه آزمایش عسل طبیعی را مشاهده کنید، ضمانت برگشت وجه و هزینه آزمایش در صورت مغایرت ظرف ۲۴ ساعت.

ارسال رایگان به سراسر کشور (تحویل سه تا پنج روزه)

پرداخت وجه سفارش بعد از دریافت محصول درب منزل

ما برکت کار خود را در رضایت مشتری هم از کیفیت و هم قیمت میدانیم ، به همین خاطر نسبت به عسلهای طبیعی مشابه در بازار ، ارزانتر میفروشیم .

بررسی کیفیت و قیمت محصولات و قضاوت توسط خود مشتریان در فروشگاه ، زیر توضیحات تکمیلی هر محصول (نقد و بررسی ها)

عطر و طعم بی نظیر عسل واقعی را تجربه کنید

اگر این مطلب را مفید میدانید برای دوستان خود در شبکه های زیر به اشتراک بگذارید :