آیا عسل میتواند جهان را از عفونت نجات دهد؟


‍‍‍‍‍‍پژوهشگران دانشگاه بیرمنگام انگلستان به رهبری مهندس شیمی، دکتر سوفی کاکْس Dr Sophie Cox، امیدوار ‍‍‍هستند که عسل بتواند جایگزین آنتی بیوتیک هایی سنتی شود که از دهه ۱۹۸۰ تاکنون نوع جدیدی از آنها کشف نشده است.

پیش بینی می شود تا سال ۲۰۵۰، این باکتری های کوچک به قاتلانی بزرگتر از سرطان تبدیل شوند و جان ۱۰ میلیون انسان را به خطر بیاندازند .بیمارانی که نیازمند جراحی های اضطراری و عمل های سرپایی هستند در معرض خطر عفونت بالاتری قرار دارند.

آنتی بیوتیک های طبیعی موجود در عسل طبیعی که آنها را “گونه های واکنش پذیر اکسیژن “می نامند ، باکتری ها را از بین می برند و به طور طبیعی بدن را برای مبارزه با عفونت، مقاوم می کنند.

با این حال، دو عامل چسبناک بودن عسل و دوز مناسب برای درمان چالش های این تحقیق است.

این تیم در حال حاضر به دنبال راه هایی برای عرضه یک محصول استریل از عسل برای زخم ها است که همچون اسپری، کرم و پودر باشد تا در عمل های جراحی، مناطق جنگی و به ویژه در خانه به طور موثری عمل کند .

چرا از محصولات ما بخرید !؟

اطمینان از اصالت و طبیعی بودن عسل و سایر محصولات

دارای نشان سیب سلامت و تایید سازمان غذا و دارو با مجوز شماره ۵۰/۱۵۳۳

جهت اطمینان به آزمایشگاه بدهید ، اینجا را کلیک کنید تا نمونه آزمایش عسل طبیعی را مشاهده کنید، ضمانت برگشت وجه و هزینه آزمایش در صورت مغایرت ظرف ۲۴ ساعت.

ارسال رایگان به سراسر کشور (تحویل سه تا پنج روزه)

پرداخت وجه سفارش بعد از دریافت محصول درب منزل

ما برکت کار خود را در رضایت مشتری هم از کیفیت و هم قیمت میدانیم ، به همین خاطر نسبت به عسلهای طبیعی مشابه در بازار ، ارزانتر میفروشیم .

بررسی کیفیت و قیمت محصولات و قضاوت توسط خود مشتریان در فروشگاه ، زیر توضیحات تکمیلی هر محصول (نقد و بررسی ها)

عطر و طعم بی نظیر عسل واقعی را تجربه کنید

اگر این مطلب را مفید میدانید برای دوستان خود در شبکه های زیر به اشتراک بگذارید :