آسم و آلرژی

در بسیاری از موارد، علت بروز آسم، ناشناخته است با این حال در بعضی موارد نوعی ماده‌ی حساسیت زا مانند گیاهان با وجود حیواناتی مثل اسب یا سگ یا گربه در منزل باعث ایجاد آن  شده است، باید با انجام آزمایش آلرژی این موضوع مشخص شود .

مشکلات تنفسی به طور سنتی درگذشته، توسط بره موم به طور موثری درمان می‌شدند و محققان داروسازی اخیرا نقش بره موم در مهار روند التهاب در مشکلات تنفسی را به تصویر کشیده‌اند.

در سال ۱۹۷۵ میهالیچکو محقق اهل رومانی ۳۰ بیمار که از آسم برونشیتی رنج می‌بردند را با بره موم درمان کرد. بیماران را به دو گروه تقسیم کرد، یک گروه تحت درمان‌های معمول و گروه دیگر تحت درمان با بره موم قرار گرفتند. گروهی که با بره موم درمان شدند بهبود بیشتری را نسبت به گروه دیگر نشان دادند.

دکتر مک ایوان متخصص آلرژی، استفاده از دوزهای بالای بره موم برای بیماران آسمی که از عفونت‌های متداول قفسه‌ی سینه رنج می‌بردند و به طور معمول نیازمند درمان با آنتی بیوتیک‌ها بودند را پیشنهاد داد.

بره موم به محض احتمال بروز سرما خوردگی یا عفونت باید مصرف شود. او پیشنهاد داد که درمان به مدت پنج روز ادامه یابد. در مورد بیماری‌های مزمن که فرد باید به طور اضطراری در بیمارستان بستری شود، وی درمان طولانی مدت با بره موم را پیشنهاد داد. تحقیقات بالینی در بخش آسم بیمارستان عمومی بارنزلی در بریتانیا در حال انجام است.

دکتر مک ایوان مصرف روزانه ۱ تا ۵ گرم بره موم مخلوط با عسل را توصیه می‌کند. می‌توان آن را به صورت کپسول یا قرص نیز مصرف کرد. در مواقعی که بیمار مطمئن است که یک حمله‌ی آسمی نزدیک است مصرف عصاره بره موم تاثیر بسیار سریع‌تری دارد.


طریقه مصرف بره موم

در صورت مصرف صحیح ، این ماده بدون هیچگونه عارضه جانبی می باشد. طریقه مصرف بره موم به صورت خالص دو بار در روز به اندازه یک آدامس کوچک. ( ۳ تا ۵ گرم ) را به مدت ۱۰ دقیقه جویده. تا با آب دهان مخلوط شود. و سپس بلعیده شود. بهترین زمان مصرف بره موم ناشتا می باشد. رنگ های بره موم می تواند برای ما کلی پیام داشته باشد. معمولا بره موم هایی که به رنگ سبز و زرد و قهوه ای روشن هستند بره موم خالص تری نسبت به بره موم های تیره تر می باشد

چرا از محصولات ما بخرید !؟

اطمینان از اصالت و طبیعی بودن عسل و سایر محصولات

دارای نشان سیب سلامت و تایید سازمان غذا و دارو با مجوز شماره ۵۰/۱۵۳۳

جهت اطمینان به آزمایشگاه بدهید ، اینجا را کلیک کنید تا نمونه آزمایش عسل طبیعی را مشاهده کنید، ضمانت برگشت وجه و هزینه آزمایش در صورت مغایرت ظرف ۲۴ ساعت.

ارسال رایگان به سراسر کشور (تحویل سه تا پنج روزه)

پرداخت وجه سفارش بعد از دریافت محصول درب منزل

ما برکت کار خود را در رضایت مشتری هم از کیفیت و هم قیمت میدانیم ، به همین خاطر نسبت به عسلهای طبیعی مشابه در بازار ، ارزانتر میفروشیم .

بررسی کیفیت و قیمت محصولات و قضاوت توسط خود مشتریان در فروشگاه ، زیر توضیحات تکمیلی هر محصول (نقد و بررسی ها)

عطر و طعم بی نظیر عسل واقعی را تجربه کنید

اگر این مطلب را مفید میدانید برای دوستان خود در شبکه های زیر به اشتراک بگذارید :