زخم معده و زخمهای دستگاه گوارش

برای درمان زخم های معده که ممکن است عامل باکتریایی داشته باشند راه حل های درمانی مختلفی ارائه شده است. تحقیقی در نیوزلند نشان داده که عسل بسیار موثر و مفید است.

دکتر فرانس فیکس یکی از اولین کسانی بود که زخم هی معده را با بره موم درمان کرد. بیماران عصاره ۵% بره موم را ۳ بار در روز استفاده می کردند. گروهی که از بره موم استفاده کرده بودند پس از ۳ روز دردهایشان کاهش یافت و پس از ۱۰ روز در ۶ نفر از ۱۰ بیمار هیچ گونه درد یا زخمی در ناحیه معده آنها مشاهد نشد.

در سال ۱۹۸۳، کورسون محقق روسی گزارش داد که تعداد ۴۷ بیمار را که بین ۲۳ تا ۹۸ سال سن داشته و مبتلا به زخم های پوستی درشت بودند را درمان کرده است. درمان با مخلوطی از عصاره بره موم و عصاره کالاندولا به طور مساوی و مخلوط شده یا وازلین انجام شد.

پمادرا هر روز بر محل زخم می مالیدند. اندام های پیرامونی زخم نیز با پمادهای آنتی بیوتکی بهبود می یافت. طول درمان ۱۲ هفته به درازا کشید. درپایان دوره درمان، ۱۹ نفر از این بیماران به طور کامل درمان شدند و ۱۹ نفردیگر بهبودی نشان دادند و در ۹ نفر دیگر هیچ گونه تغییری یا وخامتی مبنی بر بدتر شدن زخم مشاهده نشد.

درمان زخم معده با بره موم بار دیگر توسط گورباتنکو در سال ۱۹۷۱به طورموفقیت آمیزی انجامشد. درمان با بره موم به طور موثری التهاب قسمت های بالایی مجرای معده ای- روده ای را کاهش داده بود.

محققیت رومانیایی در سال ۱۹۷۸، گزارش دادند که ۳۴ بیمار مبتلابه زخم های مزمن موضعی را درمان کرده اند. برای این نوع درمان انواع بره موم شامل پمادو بره موم مخلطو در روغن و گلیسیرین استفاده شد. ۱۵ مورد از بیماران کاملاً درمان شدند و ۱۳ مورد بهبودهای قابل توجهی نشان دادند و در ۶ مورد درمان به دلیل توسعه اگزما، متوقف شد.


طریقه مصرف بره موم

در صورت مصرف صحیح ، این ماده بدون هیچگونه عارضه جانبی می باشد. ولی در هر صورت با پزشک خود مشورت نمایید .

طریقه مصرف برای درمان جراحت های سطحی و بیرونی :

از عصاره محلول در آب بره موم استفاده می کنند ، به این شکل که به نسبت ۷۰% آب جوشیده سرد شده را با ۳۰% بره موم تمیز و پاک شده مخلوط کرده و مدت دو هفته در مکانی تارک و در یک ظرف درب بسته که هوا به آن نرسد خیسانده و هرچند روز یکبار هم میزنیم ، پس از این مدت محلول بدست آمده را از یک پارچه یا توری تمیز رد کرده و صاف میکنیم  و در ظرف دربسته دور ازنور داخل کابینت یا جای خنک نگه میداریم و بمرور استفاده میکنیم .

طریقه مصرف بره موم برای عفونت های داخلی :

به صورت خالص دو بار در روز به اندازه یک آدامس کوچک. ( ۳ تا ۵ گرم ) خود بره موم یا قرص آن را به مدت ۱۰ دقیقه جویده. تا با آب دهان مخلوط شود. و سپس بلعیده شود. بهترین زمان مصرف بره موم ناشتا می باشد. رنگ های بره موم می تواند برای ما کلی پیام داشته باشد. معمولا بره موم هایی که به رنگ سبز و زرد و قهوه ای روشن هستند بره موم خالص تری نسبت به بره موم های تیره تر می باشد

چرا از محصولات ما بخرید !؟

اطمینان از اصالت و طبیعی بودن عسل و سایر محصولات

دارای نشان سیب سلامت و تایید سازمان غذا و دارو با مجوز شماره ۵۰/۱۵۳۳

جهت اطمینان به آزمایشگاه بدهید ، اینجا را کلیک کنید تا نمونه آزمایش عسل طبیعی را مشاهده کنید، ضمانت برگشت وجه و هزینه آزمایش در صورت مغایرت ظرف ۲۴ ساعت.

ارسال رایگان به سراسر کشور (تحویل سه تا پنج روزه)

پرداخت وجه سفارش بعد از دریافت محصول درب منزل

ما برکت کار خود را در رضایت مشتری هم از کیفیت و هم قیمت میدانیم ، به همین خاطر نسبت به عسلهای طبیعی مشابه در بازار ، ارزانتر میفروشیم .

بررسی کیفیت و قیمت محصولات و قضاوت توسط خود مشتریان در فروشگاه ، زیر توضیحات تکمیلی هر محصول (نقد و بررسی ها)

عطر و طعم بی نظیر عسل واقعی را تجربه کنید

اگر این مطلب را مفید میدانید برای دوستان خود در شبکه های زیر به اشتراک بگذارید :