عفونت مجاری ادرار

این بیماری در خانم ها بسیار شیوع دارد و معمولاً آن را با تکرار مصرف انتی بیوتیک ها درمان می کنند. دکتر مک ایوان دریافت درمان ادامه دار با بره موم ممکن است درمان مناسبی برای آسیب های موارد مزمن،

عفونت های مجاری ادراری وهمچنین بیمارانی که از عفونت های مکرر کلیه و مثانه رنج می برند باشد. دکتر مک ایوان خاطر نشان کرد که این درمان اغلب بر درمان طولانی مدت با آنتی بیوتیک ها رایج ارجح است.


طریقه مصرف بره موم

در صورت مصرف صحیح ، این ماده بدون هیچگونه عارضه جانبی می باشد ، به صورت خالص دو بار در روز به اندازه یک آدامس کوچک. ( ۳ تا ۵ گرم ) خود بره موم یا قرص آن را به مدت ۱۰ دقیقه جویده. تا با آب دهان مخلوط شود. و سپس بلعیده شود.

بهترین زمان مصرف بره موم ناشتا می باشد. رنگ های بره موم می تواند برای ما کلی پیام داشته باشد. معمولا بره موم هایی که به رنگ سبز و زرد و قهوه ای روشن هستند بره موم خالص تری نسبت به بره موم های تیره تر می باشد

چرا از محصولات ما بخرید !؟

اطمینان از اصالت و طبیعی بودن عسل و سایر محصولات

دارای نشان سیب سلامت و تایید سازمان غذا و دارو با مجوز شماره ۵۰/۱۵۳۳

جهت اطمینان به آزمایشگاه بدهید ، اینجا را کلیک کنید تا نمونه آزمایش عسل طبیعی را مشاهده کنید، ضمانت برگشت وجه و هزینه آزمایش در صورت مغایرت ظرف ۲۴ ساعت.

ارسال رایگان به سراسر کشور (تحویل سه تا پنج روزه)

پرداخت وجه سفارش بعد از دریافت محصول درب منزل

ما برکت کار خود را در رضایت مشتری هم از کیفیت و هم قیمت میدانیم ، به همین خاطر نسبت به عسلهای طبیعی مشابه در بازار ، ارزانتر میفروشیم .

بررسی کیفیت و قیمت محصولات و قضاوت توسط خود مشتریان در فروشگاه ، زیر توضیحات تکمیلی هر محصول (نقد و بررسی ها)

عطر و طعم بی نظیر عسل واقعی را تجربه کنید

اگر این مطلب را مفید میدانید برای دوستان خود در شبکه های زیر به اشتراک بگذارید :