فواید گرده گل برای بزرگی پروستات

از قدیم از گرده گل برای درمان بیماری پروستات استفاده می شد و هم اکنون نیز در ساخت و تولید بسیاری از داروهای گیاهی از گرده گل استفاده می شود. این ماده حیات بخش با تاثیر بر روی تورم های ایجاد شده در پروستات، به مرور زمان التهابات رو کاهش می دهد و این بیماری را درمان می کند.

گرده زنبور عسل منبع طبیعی ماده چرب شناخته شده به عنوان بتا-سیتوسترول است . دکتر استفان استروم و ویلیام فالون در مقاله ای، به وجود این ماده در گرده گل اشاره کرده و توانسته اند نتایج خوبی برای درمان پروستات با گرده گل بدست بیاورند.

بتا-سیتوسترول یک ترکیب محبوب گیاهی است که در ماده های مختلفی وجود دارد و از گذشته تا به امروز توسط پزشکان معتبر اروپایی برای درمان پروستات مورد استفاده قرار می گیرد. بتا سیتوسترول علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات مانند میزان جریان ادرار و ادرار باقی مانده را بهبود می بخشد.

این دو مورد هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم باعث رشد سرطان پروستات می شوند. با مصرف گرده زنبور عسل، می توانید برخی از مزایای این ترکیب طبیعی و اقدامات محافظتی آن را در پروستات دریافت کنید.

جالب است بدانید که بره موم هم به خاطر خواص ضد التهابی درونی خود، برای درمان پروستات مفید بوده و می تواند این مشکل مردانه را حل نماید. شما می توانید در کنار گرده گل از بره موم نیز برای بهبود بیماری التهاب پروستات استفاده کنید.

تمام موارد گفته شده در مورد درمان پروستات با استفاده از گرده گل شدنی و قابل دسترس است؛ اما همانطور که گفته شد باید مداومت و نظم در مصرف این فراورده از زنبور عسل حتما رعایت شود


طریقه مصرف گرده گل :

۲۰ گرم یا یک قاشق غذاخوری گرده گل را در یک لیوان آب ولرم و یک قاشق عسل گوَن حل کرده و این شربت آماده شده را طی سه نوبت در روز بنوشید (بمدت یک تا سه ماه) میتوانید با آبمیوه هم مخلوط کنید یا همراه با سیب رنده شده میل کنید ، این بستگی به ذائقه شما دارد.

نکته مهم : هیچ گاه عسل را در آب داغ یا شرایط دمای بیش از ۴۰ درجه قرار ندهید
که خاصیت خود را ازدست داده و تمام آنزیمهای مفیدش از بین میرود و بسیار مضر میشود

چرا از محصولات ما بخرید !؟

اطمینان از اصالت و طبیعی بودن عسل و سایر محصولات

دارای نشان سیب سلامت و تایید سازمان غذا و دارو با مجوز شماره ۵۰/۱۵۳۳

جهت اطمینان به آزمایشگاه بدهید ، اینجا را کلیک کنید تا نمونه آزمایش عسل طبیعی را مشاهده کنید، ضمانت برگشت وجه و هزینه آزمایش در صورت مغایرت ظرف ۲۴ ساعت.

ارسال رایگان به سراسر کشور (تحویل سه تا پنج روزه)

پرداخت وجه سفارش بعد از دریافت محصول درب منزل

ما برکت کار خود را در رضایت مشتری هم از کیفیت و هم قیمت میدانیم ، به همین خاطر نسبت به عسلهای طبیعی مشابه در بازار ، ارزانتر میفروشیم .

بررسی کیفیت و قیمت محصولات و قضاوت توسط خود مشتریان در فروشگاه ، زیر توضیحات تکمیلی هر محصول (نقد و بررسی ها)

عطر و طعم بی نظیر عسل واقعی را تجربه کنید

اگر این مطلب را مفید میدانید برای دوستان خود در شبکه های زیر به اشتراک بگذارید :